UNIKÁTNE RIEŠENIE SCHODISKA

Štýlové sadro-betónové schody

rDôležitýbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb nadpibbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Vedeli ste, že 90% ľudí váha s výberom schodiska viac ako rok?


Aj vy márnite množstvo času hľadaním?

Hľadáte šikovných stavebníkov, ktorých je tak málo, materiál, ktorý tak zdražel a treba naň čakať, naháňate dodávateľov energií, ale hlavne váhate a hľadáte donekonečna inšpirácie ako by mal dom vyzerať?
Aké schodisko by bolo najštýlovejšie?

Kto zaváha nežere.
V tomto prípade platí, keď zaváhate, musíte čakáť na robotníkov, na materiál, na dodanie. A nezabúdajte: kým váhate, ceny potichu rastú. VŠADE. A splnenie vášho sna o bývaní sa stále oddiaľuje.

Našťastie je tu pre vás PERFEKTNÉ RIEŠENIE, ktoré vás priblíži k dokončeniu vášho bývania.

  • NEMUSÍTE SA NAMÁHAŤ myšlienkami, ako najlepšie umiestniť schodisko, ako to bude najlepšie a najpohodlnejšie. Tu dostanete profesionálne RADY a odporúčanie NAJLEPŠIEHO RIEŠENIA.

  • NEPOTREBUJETE ČAKAŤ s otvorenou strechou ako pri prefabrikátoch, ktoré sa žeriavom spúšťajú na miesto. Tieto sadro-betónové schody VYRASTÚ priamo u vás za PÁR HODÍN a veľmi skoro ich môžete používať.

  • OČARÍTE KAŽDÚ NÁVŠTEVU - Toto je práve ono. To elegantné, vzdušné, moderné, ohromujúce, štýlové, oku lahodiace a obdivuhodné riešenie schodiska, ktoré ste práve úspešne našli. 

  • NEMUSÍTE ROBIŤ ZÁKLADY pod schody v interiéri, čo je veľká VÝHODA.


POTREBUJTE SCHODY DO NOVOSTAVBY
ALEBO DO STARŠIEHO DOMU?

Toto schodisko má SUPER VLASTNOSŤ oproti klasickým železobetónovým schodom - jeho váha je 4 -5 krát ľahšia. PRETO SA NEMUSÍTE BÁŤ! Toto schodisko nezaťaží konštrukciu vášho domu, tak ako bežné betónové. Schody sa stavajú u vás priamo na mieste, a nepotrebujete ani základy.

BOJÍTE SA VŔZGANIA
ALE MILUJETE DREVO?

Toto býva veľká dilema zákazníkov. S týmto riešením nemusíte mať strach. Sadro-betónové schody nezačnú nikdy vŕzgať a je možné nádherne ich obložiť drevom. Takto si váš dom zachová potrebný pocit tepla domova a perfektný vzhľad. Na druhej strane pohodlnú, pevnú a stabilnú konštrukciu, po ktorej môžete bezpečne chodiť.


UVAŽUJETE O SVOJPOMOCNEJ VÝSTAVBE KLASICKÝCH BETÓNOVÝCH SCHODOV?

Vedeli ste, že 50% ľudí, ktorí sa rozhodnú stavať klasické železobetónové schody svojpomocne, to potom ľutujú?
Úprimne, z našej skúsenosti vám musíme povedať, že stretávame zákazníkov, ktorí hovoria: postavím schody svojpomocne resp. požiadam známeho, ktorý sa stavbe rozumie, nech to mám lacnejšie. Výsledok?

Následne nám zavolajú s priznaním, ako to dovrzali.
Prosia nás, či im s tým vieme nejako pomôcť, aby sa na schodoch nedorazili.
Keď sú schody zle vypočítané, nepohodlné, nebezpečné, stupnice majú rozdielne rozmery, jediné riešenie je schody zrútiť.
Teraz si predstavte, ako tú masu železa a betónu zbíjačkou rozoberáte, po tom, čo ste si toľko dlho lámali hlavu nad výpočtami, nenormálne ste sa narobili, zháňali materiál a minuli svoje peniaze a v neposlednom rade stratili svoj drahocenný čas, ktorý máme limitovaný a mohli ho stráviť napríklad s rodinou.
Ale to nie je všetko. Znova strávite čas hľadaním a vyberaním nového schodiska, ktoré treba zaplatiť. Čo znamená pre vás aj dlhší čas strávený v práci, aby ste pokryli náklady. A ani nechcite vedieť koľko hádok a nepokoja to prináša do vzťahu.Chcem vedieť viac...

MEGAVÝHODA - cena za schody zohráva veľkú úlohu. Podstatou schodiska je dostať sa pohodlne na poschodie a druhou hlavnou úlohou je estetická stránka.
Konečná cena sa skladá z ceny hrubej konštrukcie a ceny obloženia (+ zábradlie). Pri iných druhoch schodiska potrebujete túto končnú sumu vyplatiť naraz.

Výhoda spočíva v tom, že si dáte najprv postaviť hrubú konštrukciu, ktorá vám bude slúžiť, aby ste mohli chodiť na poschodie a robiť tam prípadné ďalšie stavebné práce. Tým, že schody nebudú ešte obložené, nemusíte mať strach, že vám ich robotníci na stavbe zničia, získate čas na rozmyslenie farebného prevedenia obkladu, ktorý môžete urobiť neskôr, keď vám pribudnú finančné prostriedky.
Ak hľadáte extra lacné riešenie schodiska, u nás ho nenájtede, ale vieme vám garantovať, že ak sa rozhodnete pre Sadrobetónové schody získate luxusný a štýlový tovar za veľmi priaznivú cenu. Cena zostáva priaznivá aj po pripočítaní nákladov na obklad.

SCHODISKO, KTORÉ U VÁS VYRASTIE ZA 24 HODÍN